Reklama
aplikuj.pl

Telefon z klapką od Huawei będzie miał nowe zawiasy. Zwiększy to jego wytrzymałość?

Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutował. Poznajcie jego cenę i specyfikacje
Samsung Galaxy Z Flip3

Huawei już od jakiegoś czasu pracuje nad smartfonem, który będzie odpowiedzią na Samsunga Galaxy Z Flip. Teraz dowiedzieliśmy się, że firma zamierza wyposażyć swojego „składaka” w nowe zawiasy.

Już wkrótce czeka nas wysyp składanych urządzeń od różnych producentów. Jednak ci, którzy już weszli na ten rynek, nie pozostają bezczynni. Samsung pracuje już nad kolejną generacją „składaków”, a Huawei – nad swoją wersją smartfona z klapką. Teraz, dzięki informacjom od firmy Zhaoli Technology (via Weibo), produkującej części do smartfonów, dowiedzieliśmy się czegoś nowego na ten temat.

Czytaj też: Huawei Watch GT 2 i Watch GT 2e dostaną możliwość zainstalowania aplikacji firm trzecich

Źródło wskazuje, że Huawei wykorzysta w nadchodzącym smartfonie zupełnie nowe zawiasy. Ich konstrukcja ma być prostsza niż dotychczas, złożona z mniejszej ilości części. Jednocześnie nowe zawiasy mają być bardziej wytrzymałe a przy tym tańsze. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów specyfikacji tego modelu. Wydaje się, że jest on na bardzo wczesnym etapie produkcyjnym, więc na więcej informacji będziemy musieli zaczekać.