Reklama
aplikuj.pl

Płatności Xiaomi Pay i SwatchPAY! już niedługo w Banku PKO BP

xiaomi pay, PKO BP, PKO Bank Polski, Open banking, IKO

Coraz więcej banków w Polsce dodaje swoim klientom ułatwienia w postaci płatności zbliżeniowych przy pomocy różnych urządzeń. Teraz, dzięki serwisowi cashless.pl dowiedzieliśmy się, że PKO BP już w przyszłym roku udostępni płatności Xiaomi Pay i SwatchPAY!.

Płatności Xiaomi Pay i SwatchPAY w PKO BP

Dzięki debiutującej w październiku opasce Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, możemy już korzystać z systemu płatności Xiaomi Pay, choć oczywiście, potrzebna jest tutaj współpraca z naszym bankiem. Na szczęście firma stale poszerza swoich partnerów, tym razem też o jeden z najpopularniejszych banków w Polsce, czyli PKO BP. Jak donosi serwis cashless.pl, usługa ma pojawić się w przyszłym roku.

Razem z nią zostanie dodana też możliwość płacenia SwatchPAY!, co powinno ucieszyć klientów posiadających zegarki marki Swatch. na razie nie jest to może zbyt popularna metoda w naszym kraju, jednak zapewne to się zmieni, gdy kolejne banki będą oferować do niej dostęp. Niestety, przynajmniej na razie, dokładna data wprowadzenia tych nowości nie jest jeszcze znana.