Reklama
aplikuj.pl

Drobne zmiany w kształcie Steam Deck oraz finalne opakowania

steam deck

Valve zaprezentowało Steam Deck, futerał oraz opakowanie w jakim sprzęt zostanie dostarczony. Jeśli nie możecie się doczekać nowego sprzętu do grania na rynku, to rzućcie okiem na zdjęcie od producenta.

Małe zmiany w Steam Deck

Co pewnie może niektórych zaskoczyć, zaprezentowany mediom model Steam Decka się zmienia. Valve ogłosiło, iż prototypy mają wprowadzane pomniejsze zmiany, aby poprawić użytkowanie sprzętu. Teraz sprzęt otrzymał już design, który zapewne trafi już do produkcji, ponieważ to właśnie na podstawie jego kształtu tworzone są opakowania urządzenia.

Czytaj też: Battlefield 2042 traci graczy, a DICE dodaje skin Świętego Mikołaja

Niedawno ukończyliśmy naszą kompilację produkcyjną DV (Design Validation) Steam Decka i będziemy korzystać z niej do dodatkowego testowania oraz w zestawach deweloperskich. DV stanowi finalną kompilację prototypową przed finalną wersją produkcyjną i zawiera szereg ulepszeń w stosunku do kompilacji EV2. W ostatecznym produkcie wprowadzimy także kilka pomniejszych zmian.

Jedną z głównych różnic między tymi prototypami a poprzednimi (EV2) jest to, że teraz testujemy nasz design opakowania. Dlatego też zanim zaczniemy wysyłać je do producentów, chcielibyśmy przedstawić wam zapowiedź finalnego opakowania, jakie klienci otrzymają w lutym.

Jak wygląda dziś Steam Deck i opakowanie?

Aktualny wygląd konsolki, opakowanie w jakim ją otrzymacie oraz futerał, który dołączany będzie do zestawów z pamięcią 64 GB i 256 GB możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Czytaj też: Pre-order Stalker 2 Heart of Chernobyl sprawił, że odechciało mi się w to na razie grać

Valve przypomina, iż w zestawie oprócz konsolki, znajdzie się także zasilacz. Choć informacja ta może wydawać się dość zaskakująca, to warto pamiętać, że niektórzy producenci telefonów przestają już dołączać ładowarki do nowych smartfonów, a i Nintendo zdarzyło się nie dołączać zasilaczy do jednej ze swoich konsol.