Reklama
aplikuj.pl

Motorola Edge X30 ze Snapdragonem 8 Gen 1 bije rekord AnTuTu

Premiera Motorola Edge 20, Motorola Edge 20, Edge 20
Motorola Edge 20

Już za kilka dni, bo 9 grudnia, Motorola zaprezentuje nam Edge X30, smartfon wyposażony w Snapdragon 8 Gen 1. Wszystko wskazuje na to, że stanie się pierwszym producentem, który wypuści na rynek urządzenie z tym SoC. By skutecznie podgrzać atmosferę – Motorola chwali się wynikiem w rankingu AnTuTu.

Jeszcze nie zadebiutowała, a już bije rekordy – Motorola Edge X30

Tuż po prezentacji nowego układu Qualcomma, producenci smartfonów tłumnie ruszyli z zapowiedziami smartfonów, które wyposażą w ten procesor. Nie wszyscy ujawnili konkretne modele, ale to wystarczyło, byśmy zaczęli zwracać baczniejsza uwagę na ich flagowce. Z tych pewnych modeli, które zadebiutuja w najbliższym czasie, mamy Xiaomi 12 i Edge X30. Choć Xiaomi chwaliło się, że będzie pierwszą firmą, która wypuści smartfon z nowym Snapdragonem, to wszystko wskazuje na to, że Motorola ja ubiegnie. Edge X30 ma bowiem zadebiutować 9 grudnia i raczej nie ma co liczyć, że Xiaomi swoje flagowce zaprezentuje szybciej.

Tymczasem, w oczekiwaniu na premierę, Motorola chwali się rekordem, jaki ich smartfon pobił w rankingu AnTuTu, w którym znajdują się miesięczne zestawienia najwydajniejszych smartfonów. Do tej pory pierwsze miejsce należało do Black Shark 4S Pro wyposażonego w Snapdragona 888+ (875 tys. punktów). Teraz na szczycie podium znalazła się Motorola Edge X30, przekraczając magiczny próg miliona punków.