Reklama
aplikuj.pl

Noc Ćmy w Fallout 76. Wrócicie do gry dla Mądrego Ćmoczłeka?

fallout 76

Fallout 76 otrzymał kolejną dużą aktualizację zawartości. Gracze mogą liczyć na poprawki gameplayu, nowy sezon gry oraz kolejne wydarzenie sezonowe. Produkcja Bethesdy dalej się trzyma!

Noc Ćmy w Fallout 76

Do Fallout 76 trafiła kolejna aktualizacja gry. Co nowego pojawi się w produkcji? Najważniejsze zmiany w aktualizacji to:

NOWE WYDARZENIE SEZONOWE: RÓWNONOC ĆMOCZŁEKA

W Appalachach właśnie pojawiła się grupa podróżników odzianych w szaty. Zamieszkali w Point Pleasant i zamierzają uczcić wątpliwe święto, zwane Równonocą Ćmoczłeka. Sekta ta nazywa się „Oświeconymi” i czci Mądrego Ćmoczłeka. Jej wyznawcy planują przywołać kryptydę poprzez skomplikowany rytuał. Gracze będą mogli pomoc im w ich mrocznym przedsięwzięciu i odeprzyjcie innych kultystów, aby zyskać przychylność Mądrego Ćmoczłeka!

FALLOUT 76 – SEZON 7: ZEMSTA ZORBO

Były (i samozwańczy) Imperator Wszechświata, dr Zorbo, nie zapomniał o porażce, którą poniósł z rąk Kapitana Kosmosa podczas „Legendarnego Wyścigu”. Teraz Zorbo chce się zemścić, zbierając ekipę złoczyńców, która pomoże mu zbudować potężną machinę wojenną, której Zorbo użyje do unicestwienia Kapitana. Oto, co zmierza w waszym kierunku w trakcie 7. sezonu Fallouta 76, który rozpoczyna się właśnie dziś:

  • Nowa plansza S.C.O.R.E.: połącz siły z doktorem Zorbo na planszy S.C.O.R.E. „Zemsta Zorbo” w trakcie jego podróży od planety do planety celem zwerbowania zespołu specjalistów, którzy pomogą mu pokonać Kapitana Kosmosa. Po drodze, w trakcie tego sezonu, będziecie mogli zdobyć szereg nowych nagród w grze, w tym przedmioty kosmetyczne, walutę w grze, przedmioty jednorazowe, elementy C.A.M.P. i wiele więcej!
  • Nowi sojusznicy: awansując na planszy S.C.O.R.E., odblokujecie też Xerxo i Katherine, dwoje nowych sojuszników, którzy dołączą do was w C.A.M.P., sprzedadzą wam swoje towary i zaoferują dzienne wzmocnienie.
  • Do rangi 100 i jeszcze dalej!: tak, jak w przypadku poprzedniego sezonu, możecie ponownie przekroczyć rangę 100 i dalej zdobywać nagrody za awansowanie, aż do zakończenia 7. sezonu. Każda ranga, którą zdobędziecie powyżej 100, przyniesie wam takie nagrody, jak pakiety kart profitów, przedmioty jednorazowe, atomy i nie tylko.

Czytaj też: Nowe Splinter Cell przypomina Assassin’s Creed

W grze pojawi się także kilka zmian w samej rozgrywce. Twórcy wspominają np. o „wszechobecnej amunicji.”

Kontekstowy system amunicji był bardzo popularnym aspektem codziennych operacji, dlatego postanowiliśmy wprowadzić go w całych Appalachach. Od teraz wszystkie istniejące źródła amunicji, takie jak pojemniki i zwłoki pokonanych stworzeń, będą mogły zawierać niewielką ilość amunicji dla waszej aktualnie używanej broni.

Czytaj też: Zmian w grafice Uncharted: Legacy of Thieves Collection zbyt dużo nie ma

Do tego wprowadzono też zmiany do systemu… ograbiania zwłok.

W przeciwieństwie do wielu stworzeń, które wchodzą wam w drogę na pustkowiu, wy macie przetrwanie we krwi! Gdy zwłoki zaczynają się piętrzyć, nie musicie ograbiać każdych z osobna, aby zdobyć swoje łupy. Podczas przeglądania ekwipunku zabitego wroga będziecie teraz mogli zobaczyć i zebrać fanty znajdujące się przy wszystkich pokonanych stworach, klikając przycisk „Pobliskie zwłoki”.