Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły prawdziwe zdjęcia Vivo S12 Pro, a wraz z nimi szczegóły specyfikacji

Specyfikacja vivo S10, vivo S10 Pro, vivo S10, vivo S10 TENAA, wyciek vivo S10, render vivo S10, rendery vivo S10 Pro
Vivo S10

Grudzień obfituje w mniejsze i większe premiery smartfonów. Nie tylko Xiaomi, Motorola czy Oppo mają zamiar pokazać swoje nowości. Plotki wskazują bowiem, że pod koniec grudnia czeka nas jeszcze prezentacja Vivo S12 i S12 Pro.

Co wiemy o Vivo S12 Pro?

Do sieci trafiły zdjęcia na żywo i grafiki promocyjne, które ujawniają nam kilka szczegółów specyfikacji modelu S12 Pro. Wiemy więc, że będzie on wyposażony w procesor Dimensity 1200, ma on znaleźć się też w wariancie podstawowym. Wiemy też, dzięki WHY LAB, że wyświetlacz AMOLED z odświeżaniem 90 Hz, będzie miał zakrzywione krawędzie oraz wcięcie, w którym znajdą się dwa aparaty do selfie. Wedle plotek, 50 Mpix i ultraszerokokątny 8 Mpix.

Z tyłu ma znaleźć się potrójna konfiguracja z aparatem głównym 108 Mpix. Spodziewamy się, że obok niego znajdzie się obiektyw ultraszerokokątny i makro/czujnik głębi. Vivo S12 Pro ma trafić na rynek z nakładką OriginOS Ocean UI. Nie znamy pojemności baterii, ale certyfikaty mówią o szybkim ładowaniu 44 W.

Jeśli wierzyć doniesieniom, premiera powinna odbyć się w ciągu najbliższych tygodni, więc wkrótce powinniśmy usłyszeć więcej na temat Vivio S12 Pro.