Reklama
aplikuj.pl

Elektryczne pojazdy za kryptowaluty, dzięki Voro Motors

Elektryczne pojazdy za kryptowaluty, Voro Motors

Czy kryptowaluty, to waluta przyszłości? Na papierze zdecydowanie tak, a w praktyce… no cóż, czas pokaże, bo na ten moment nagłe wahania ich cen robią swoje. Nic więc dziwnego, że „świętujemy” każdego kolejnego giganta na rynku, który umożliwia ich wykorzystywanie i tym razem to dzięki Voro Motors można kupić elektryczne pojazdy za kryptowaluty.

Dzięki Voro Motors można już kupić elektryczne pojazdy za kryptowaluty po tym, jak Tesla wycofała się z tego przez wpływ utrzymania Bitcoina na środowisko

Jest to o tyle ciekawa synergia, że łączy dwie prężnie rozwijające się dziedziny i to nie w jakimś tam krótkim okresie próbnym, a tym pełnoprawnym „do odwołania”. Co ważne, ogłoszenie dotyczy również giganta na rynku pojazdów transportu osobistego z rowerami i hulajnogami elektrycznymi na czele. Od dziś można kupić od stacjonującego w Kalifornii Voro Motors jego produkty zarówno za BTC, jak i ETH, czyli dwie zdecydowanie najpopularniejsze cyfrowe pieniądze w obecnym świecie krypto.

Kupujesz za kryptowaluty i oszczędzasz, Newegg zaszaleje w Black Friday
Niedawno kryptowaluty przyjmował też Newegg

Voro Motors doskonale zna wahania na rynku kryptowalut, dlatego stawia sprawę jasno. Jeśli ktoś kupi coś za Bitcoina lub Ethereum, a ich cena w następnym dniu wzrośnie znacznie, to wprawdzie zrealizuje pełny zwrot, ale zwróci klientowi należność po obecnym kursie. Przykładowo, jeśli cena wzrośnie dwukrotnie, zwracający otrzyma ekwiwalent pieniędzy w USD i połowę z zapłaconych kryptowalut.