Reklama
aplikuj.pl

Wspomnienia w Zdjęciach Google dostępne są także w przeglądarce

Zdjęcia Google, Google

Gigant z Mountain View, choć skupia się przede wszystkim na rozwijaniu aplikacji mobilnej, nie zapomina też o Zdjęciach Google w wersji na desktopy. Trochę trzeba było poczekać, ale w końcu pojawiły się w niej Wspomnienia.

Wspomnienia w Zdjęciach Google mają przypomnieć nam o miłych chwilach, wyświetlając fotografie i filmy, ale także dostarczając informacji o osobach ze zdjęć, odbytych podróżach, zwierzętach czy wydarzeniach uwiecznionych przy pomocy aparatu i kamery. Funkcja dostępna jest już od jakiegoś czasu na urządzeniach mobilnych, ale w końcu trafia też do wersji przeglądarkowej.

Źródło: AndroidPolice

Teraz użytkownicy będą mogli wyświetlić wspomnienia w podobny sposób, jak ma to miejsce w apce mobilnej. Na górze zostaną wyświetlone wybrane zdjęcia i filmy, które dobiorą dla nas algorytmy Google. Każde zdjęcie będzie wyświetlane domyślnie przez 10 sekund, zanim pojawi się kolejne. Można też samemu skonfigurować podgląd, także z poziomu smartfona, bo Wspomnienia współdzielą ustawienia z telefonem użytkownika. Jeśli ukryjemy któreś materiały lub szczegóły, nie będą one wyświetlone w przeglądarce.