Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja] Poznaliśmy datę premiery serii vivo S12 i smartwatcha Watch 2

Poznaliśmy datę premiery serii vivo S12 i smartwatcha Watch 2

vivo ogłosiło dzisiaj datę premiery kolejnych modeli z rodziny S, czyli vivo S12. Wydarzenie nie ograniczy się jednak do prezentacji smartfonów, bo zobaczymy również smartwatch Watch 2.

[Aktualizacja 20.12]

Nowa zapowiedź vivo S12 Pro ujawniła nam, że producent wyposaży ten model w aż dwie diody LED, które znajdą się jednak z przodu urządzenia, w cienkiej ramce na górze. Mają one pomóc w robieniu idealnych selfie niezależnie od warunków oświetleniowych. Jeden z aparatów z przodu ma mieć rozdzielczość 50 Mpix, przecieki nie precyzują rozdzielczości drugiego, jednak spodziewamy się, że będzie to obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix.

[Aktualizacja 16.12]

Choć vivo nadal nie zdradziło szczegółów specyfikacji swoich nowych urządzeń, do dostaliśmy przynajmniej nową zapowiedź i porcję zdjęć, dzięki którym możemy dokładnie przyjrzeć się ich wyglądowi.

Jeśli zaś chodzi o Watch 2, vivo udostępniając zdjęcie wspomniało o 7-dniowej żywotności baterii i niezależnej komunikacji.

Źródło: Weibo

Smartwatch Watch 2 i vivo S12 zadebiutują już 22 grudnia

Koniec roku wcale nie jest taki spokojny, jak mogliśmy przypuszczać. grudzień obfituje w ekscytujące premiery smartfonów, a wiele jeszcze przed nami. Także vivo ma przygotowane nowe modele do zaprezentowania. Chodzi dokładnie o serię S12, która zadebiutuje już 22 grudnia. Dzięki przeciekom i banerowi reklamowemu, który trafił do sieci wiemy, że seria S12 będzie wyposażona w układ SoC Dimensity 1200, tryb Game Boost i podwójny aparat 50 MPix z przodu.

Sam producent zdradza bardzo niewiele, bo z opublikowanego plakatu dowiadujemy się tylko o długiej żywotności baterii i niezależnej komunikacji, co może wskazywać na obecność modułu eSIM.

Podczas wydarzenia zobaczymy też smartwatch vivo Watch 2, którego wygląd poznaliśmy, ale funkcje nadal są okryte tajemnicą. Zdjęcia zdradziły nam jedynie okrągły ekran i obecność na pokładzie czujników do pomiaru tętna, licznika kroków i wbudowanego GPS.