Reklama
aplikuj.pl

Poradnik Świąteczny 2021 – Maxcom

Zegarek jest uniwersalnym prezentem na każdą okazję. W dzisiejszych czasach klasyczny czasomierz można zamienić na smartwatch. Jeśli mamy przy tym ograniczony budżet, warto zerknąć w kierunku sprzętu Maxcom.

Maxcom FW46 Xenon

Najbardziej zaawansowany zegarek w ofercie marki Maxcom został wyposażony w ekran o średnicy 1,3 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli. Jego głównym zadaniem jest oczywiście bycie przedłużeniem smartfonu, więc na nadgarstku mamy zawsze dostęp do bieżących powiadomień z telefonu.

Drugim, nie mniej ważnym aspektem, jest śledzenie aktywności użytkowania. Wbudowany czujnik pełni rolę pulsometru wraz z funkcją EKG, potrafi badać poziom natlenienia krwi (SpO2, saturacja) oraz temperaturę ciała. Do tego mamy możliwość skorzystania z relaksujących ćwiczeń oddechowych oraz przetestowania poziomu stresu, poprzez analizę naszego oddechu i jakości snu. Przy rosnącym tempie życia jest to bardzo przydatna funkcja.

Wyniki pomiarów mogą być wysyłane do naszego smartfonu lub innych urządzeń. Dzięki temu możemy mieć stały dostęp do wyników naszych rodziców, czy dziadków. W przypadku wystąpienia problemów z saturacją, czy znacznie podwyższonego tempa pracy serca, zostanie o tym zaalarmowani.

Dużą zaletą zegarka Maxcom FW46 Xenon jest czas działania. Na pojedynczym ładowaniu urządzenie jest w stanie działać 10-14 dni. Dla osób zmęczonych ładowaniem zegarka co nawet 2-3 dni może to być bardzo wygodna zmiana.

Maxcom FW46 Xenon