Reklama
aplikuj.pl

Valve eksperymentuje z nowym sklepem w ramach Steam Labs Experiment 13

sklep steam, nowy sklep steam, Steam Labs Experiment 13

Rozwój tak ogromnych i popularnych platform, jak Steam, nie jest łatwe. Dlatego Valve zamiast wprowadzać zmiany wedle własnego widzimisię, rozpoczęło specjalny program Steam Labs, w ramach którego eksperymentuje z nowymi funkcjami, wyglądem i motywami. Tym razem najnowszy Steam Labs Experiment 13 rozbija się o sklep.

Steam Labs Experiment 13 odświeżył sklep Steam

Przed rokiem Valve zapewniło sklepowi Steam szereg nowych gatunków, kategorii i tagów do nawigacji w sklepie, a tego grudnia skupiło się na odświeżeniu jego wizualnej otoczki za pomocą świeżych narzędzi do przeglądania, filtrowania i zagłębiania się w każdą kategorię. Każdy z nas może zweryfikować to, jak wielkie zmiany poczyniono i czy są one pozytywne, czy negatywne.

Czytaj też: Nowe karty graficzne NVIDIA przetestowane. Mogą być słabsze od iGPU AMD

Jeśli postanowicie sprawdzić te potencjalne zmiany dla pełnej i ogólnie dostępnej wersji Steama, z pewnością od razu zwrócicie uwagę na nową główną sekcję z polecanymi tytułami (patrz powyżej). W tym obszarze znajdują się nowe, najlepiej sprzedające się i przecenione tytuły wybrane z myślą o Was, bo biorącego wzgląd na Waszą bibliotekę, znajomych i ostatnie gry, w które się bawicie.

Czytaj też: Powstał dysk dla audiofilów. To nie żart, a jedyne takie dzieło w historii

Dodatkowo Valve ulepszył sposób wyświetlania wiadomości i aktualizacji o danych grach, bardziej spersonalizował wspomniane rekomendacje, postanowił przeznaczyć fragment sklepu specjalnie dla list życzeń i wprowadził zaawansowane sortowanie i filtrowanie.