Reklama

Powstał film opowiadający o Call of Duty

Bardzo ciekawy film dokumentalny zapowiedziało Digital Films. Otóż będzie on opowiadał o grze Call of Duty a jego nazwa to CODumentary. Film pojawi się online 19 września o godzinie 19:00. O czym dokładnie on będzie?

93 minutowa produkcja będzie opowiadała o tym, jak Call of DUty stało się jedną z największych marek na rynku gier wideo. Zaczyna się on w 2003 roku, kiedy to Infinity Ward stworzyło kolejną grę w klimacie Drugiej Wojny Światowej. Poruszy on także takie tematy jak Modern Warfare wydany w 2007 roku, który zaskoczył chyba wszystkich. W filmie programiści, gracze, oraz fani opowiadają o tym dlaczego ta seria jest taka wyjątkowa. Reżyserem filmu jest Jonathan Beales, który posiada 31 letnie doświadczenie w dziedzinie mediów oraz gier.

Produkcja pojawi się początkowo w sklepie Steam i VOD Amazonu, następnie trafi ona do iTunes, Google Play, MGo, Playstation, Xbox, TubiTV czy Indie Reign. Ma ona także pojawić się w wersji DVD/Blue-Ray. Jesteście zainteresowani takim filmem? Powinno ich więcej powstawać?

Źródło: Materiały prasowe