Reklama
aplikuj.pl

Projektory O1 JMGO ufundowane. Technologia od Leica i Dynaudio na pokładzie

Projektory O1 JMGO ufundowane, JMGO O1, O1 Pro, O1

W ramach kampanii na Indiegogo projektory O1 zaliczyły niemały sukces, zgarniając odpowiednią ilość gotówki na ruszenie z produkcją na długo przed jej zakończeniem. Czym więc JMGO zachwycił ponad 230 wspierających, którzy na swoje zamówienia poczekają do września?

W grę wchodzą tak naprawdę dwa projektory, bo kosztujący około 2600 zł JMGO O1 oraz JGMO O1 Pro za około 3150 złotych, na którym to się skupimy, ponieważ choć oba projektory są podobne, wersja Pro posiada znacznie więcej unikalnych cech, dzięki partnerstwu z firmą Leica. Ta z kolei jest światowym gigantem na rynku układów optycznych, więc możecie sobie wyobrazić, że O1 Pro zwyczajnym projektorem nie jest.

Czytaj też: Te gamingowe projektory Optoma mają wyższe odświeżenie od Waszych monitorów

Rzeczywiście O1 Pro wyróżnia się ultrakrótkim rzutem generowanego ekranu na docelową powierzchnię, bo już zaledwie z odległości prawie 23 cm wyświetla obraz w Full HD o przekątnej do 150 cali, choć ta rekomendowana znajduje się w przedziale od 70 do 110 cali. Cechuje się przy tym jasnością na poziomie 1250 lumenów ANSI, kontrastem dynamicznym 6000:1, szeroką gammą kolorów rodem z technologii laserowej w telewizorach i wytrzymałością naświetlenia LED do 45000 godzin.

Czytaj też: ZenBeam Latte L1 to projektor niczym kubek do kawy ASUSa

JMGO stworzylo wyjątkowe i dosyć tanie projektory O1, które spiszą się idealnie w niewielkich pomieszczneiach

JMGO zapewniło też O1 Pro autofokus w czasie rzeczywistym z automatyczną korekcją, kalibracją kolorów zależnie od powierzchni wyświetlania oraz technologię przeciwodblaskową z trybem niskiego natężenia niebieskiego światła. Ten projektor nie służy jednak wyłącznie do wyświetlania, bo w O1 Pro znalazły się również dwie kamery napędzane sztuczną inteligencją, z czego jedna służy do sterowania gestami, a druga pomaga w automatycznej regulacji jasności.

Czytaj też: Optoma szaleje z projektorem ZU720TST za 22500 zł

Dodatkowo JMGO nawiązało również współpracę z duńską firmą głośnikową Dynaudio, aby uzyskać jeszcze lepszy, „mocny i wciągający dźwięk stereo” z pary wbudowanych głośników. Wszystko to zasilają 3 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci masowej, układ MediaTek MT9669, a po stronie portów znajdziemy dwa USB, dwa HDMI, a także optyczny port do systemu nagłośnienia oraz LAN.

Chociaż oba projektory O1 mają ze sobą wiele wspólnego pod kątem specyfikacji, wydanie „nie Pro” jest oczywiście stosownie okrojone i to nie tylko ze sprzętu od Leica, ale też ogólnych możliwości i kilku „wodotryskowych” funkcji.