Reklama

A gdyby tak Cybertruck przerobić na nowego Tesla Roadster?

Tesla Roadster Cybertruck, roadster Cybertruck, Roadster Tesli,

Umówmy się, że czekamy na Cybertrucka Tesli, ale to drugiego roadstera tej firmy oczekujemy z zapartym tchem. Jednak gdyby tak połączyć oba te światy?

Cybertruck dał wizjonerski początek czemuś wielkiemu, co doczekało się nawet przeróbki na fizyczną obudowę komputerową. Wcześniej oczywiście nie zabrakło renderów przedstawiających Cybertrucka w różnych wydaniach i to nie tylko kolorystycznych, ale teraz niejaki Jidens Creative zaszalał znacznie bardziej.

Przerobił bowiem charakterystyczne dla Cybertrucka kształty na roadsterowy sznyt, zachowując nie tylko znaną z pierwowzoru surowość, ale też sportowy charakter czegoś, co do 96,5 km/h rozpędza się w 2,9 sekundy.

https://www.youtube.com/watch?v=tImGLs145F4

Wiecie jednak co w tym wszystkim jest najlepsze? To, że to samo przyśpieszenie do 60 mil na godzinę Cybertruck jest w stanie osiągnąć w najdroższej wersji Performance właśnie z trzema silnikami.

Czy nie widzicie w tym małego powiązania? No cóż, my spodziewamy się, że finalnie Cybertruck i Roadster Tesli (tak naprawdę drugi) będą mieć wiele wspólnego pod kątem układu napędowego.