A gdyby tak Nicolas Cage grał każdą główną rolę w Grze o Tron?

Świat Westeros jest światem, który miło się ogląda na ekranie telewizora, bo jest tam mnóstwo akcji, krwi, intryg i golizny (niekoniecznie w tej kolejności), lecz pewnie niewiele osób chciałoby tam realnie egzystować – krainy są targane wojnami, życie ludzkie nie ma większej wartości, zaś ci którzy starają się postępować sprawiedliwie i honorowo zwykle kończą marnie.

A jednak mogłoby być gorzej. Pewien redditor o nicku CarlosDanger100 postanowił nam za pomocą Photoshopa uświadomić nam, że serialowy Westeros mógłby wyglądać nieco inaczej… a to wszystko dzięki pewnej, oryginalnej opcji castingowej. Wielu fanom serialu z pewnością sen z powiek spędzało pytanie: Jak by to wyglądało, gdyby wszystkie ważne postacie były grane przez Nicolasa Cage’a? A oto odpowiedź.

eotwds2

Trzeba przyznać, że niektóre efekty pracy grafika są naprawdę dość… niepokojąco przekonujące. Mamy Brana, Stannisa, Tywina, Tyriona… a nawet Daenerys.

spYh4MZ
rOrsr5S

Jako, że wkrótce mają nastąpić castingi do 6 sezonu, prawdopodobnie potrzebne będą nowi aktorzy. HBO, wiecie co macie robić :)

7oelF3O

CarlosDanger100 spotkał się z bardzo pozytywną reakcją na swoje fotomontaże – do tego stopnia, że internauci już go proszą o kolejne, tym razem ze Stevem Buscemim. Podobno już się do tego przymierza…

Link do pełnej galerii znajdziecie TUTAJ.

w7BjiHc

[źródło: reddit.com; zdjęcia: imgur.com]