Reklama
aplikuj.pl

A jednak Samsung nie kończy z Galaxy Note?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To, za co klienci tak lubili Galaxy Note miało zostać przeniesione do smartfonów z innych serii, a ta popularna linia miała przestać istnieć. Tylko, że miłośnicy Note’a nie dali się oszukać i wygląda na to, że Notatnik jeszcze powróci.

Nowy Galaxy Note powstanie?

Dużo mówiło się o zakończeniu serii Galaxy Note. Sam Samsung niby nie kończył z Notatnikiem, ale nie dawał większej nadziei na na nowy model, a przynajmniej nie tak szybko, jakby klienci chcieli. Dodatkowo Samsung zaczął przenosić zarezerwowane wcześniej dla tej linii funkcje do innych serii Galaxy, np. rysik. Tylko, że nie ważne jakby producent się starał, nic nie było godnym następcą Notatnika.

Czytaj też: realme GT 5G ze Snapdragonem 888 trafi do sprzedaży w Europie

Teraz znów zaczęto mówić o nowym Note, bo po prostu jego miłośnicy nie chcą niczego innego. Pojawiły się doniesienia, że w siedzibie Samsunga trwają rozmowy nad przyszłością serii, które mogą zakończyć się podjęciem decyzji o wypuszczeniem nowego przedstawiciela rodziny Galaxy Note.

Czytaj też: Premiera Realme X7 Max 5G, przypominającego GT Neo

Skąd taka zmiana? Według plotek spowodowana jest niewystarczającymi wynikami sprzedażowymi Galaxy S21 Ultra, tego smartfona, który miał klientom zastąpić Note’a łącząc jego funkcje z typowymi dla Galaxy S. Jeśli faktycznie tak jest, to miłośnicy Notatnika mogliby liczyć na nowy model w 2022 roku. Nic jednak nie jest pewne, więc na razie pozostaje nam czekać na więcej informacji, najlepiej z pewnego źródła.