Reklama
aplikuj.pl

Abonenci GTA+ dostali… taksówkę. Na szczęście to nie wszystko

gta+

Abonenci GTA+ znów otrzymują więcej gratisów niż reszta graczy. Jeden z nich może jednak rozczarowywać. Oto dodatki dla najwierniejszych fanów Grand Theft Auto Online.

Korzyście GTA+ w tym miesiącu

W ramach korzyści GTA+ w tym miesiącu można zdobyć darmową taksówkę i zgarniać podwójne napiwki oraz nowe lakiery Kameleon, ulepszenie wytwórni kwasu, korzyści w furgonetce z bronią i nie tylko.

Taksówka

Nikt nie zna ulic i zaułków Los Santos tak dobrze jak taksówkarze. Dołączcie do ich szeregów, odbierając darmową taksówkę na stronie Warstock Cache & Carry, a potem rozpocznijcie zlecenia taksówkarskie.

2x GTA$ w napiwkach za zlecenia taksówkarskie + ekskluzywne usługi taksówkarskie

Członkowie, którzy w tym miesiącu zawiozą pasażerów do wskazanego miejsca podczas pracy dla Downtown Cab Co., zdobędą 2x GTA$ w napiwkach za zlecenia taksówkarskie.

Czytaj też: Niespodzianka dla fanów The Last of Us w Google!

Możecie też się zrelaksować i pozwolić, żeby kto inny martwił się korkami. Członkowie GTA+ mogą za darmo korzystać z usług Downtown Cab Co., w tym z funkcji Pomiń podróż. Oprócz darmowych przejażdżek można też częściej sięgać po pomijanie podróży, bo teraz pomiędzy przejażdżkami musi minąć zaledwie 5 minut.

Ulepszenie wytwórni kwasu

Los Santos Drug Wars wprowadza możliwość gotowania własnego towaru w mobilnej wytwórni kwasu. Kiedy już zdobędziecie ciężki pojazd użytkowy MTL Brickade 6×6 (w zestawie z motocyklem Maibatsu Manchez Scout C), członkowie GTA+ mogą otrzymać darmowe ulepszenie wyposażenia, by produkować więcej psychodelików szybciej — odbierzcie je w tym miesiącu, by wznieść swój biznes na wyższy poziom.

Korzyści w furgonetce z bronią

Znajdźcie nową furgonetkę z bronią i sprawdźcie jej asortyment rzadkiego uzbrojenia, żeby wzmocnić swój arsenał. Furgonetka z bronią zawsze będzie oznaczona na mapie u członków GTA+ — możecie w niej skorzystać ze zniżek oraz sięgnąć po wyjątkowe malowania broni, w tym malowanie Trip na nóż oraz malownie Trip na kij bejsbolowy (tylko w tym miesiącu). Oprócz tego chrońcie swoje najważniejsze organy i kupcie pancerz, który sprzedawany z zaparkowanego Speedo będzie teraz tańszy o 40%.

Czytaj też: Oficjalny program testerski CD Projekt RED rusza

Prezenty na Chiński Nowy Rok

Uczcijcie Chiński Nowy Rok prezentami w postaci maski malowanego królika (Noh) i koszulki Yeti Rok królika, które członkowie GTA+ będą mogli znaleźć w swoich garderobach od 19 stycznia.

2x GTA$ i RP za wyścigi pojazdów specjalnych

Jeśli emocje kaskaderskie nie wywołują już u was przyspieszonego bicia serca, spróbujcie sił w wyścigach pojazdów specjalnych — członkowie GTA+ zdobędą w nich podwójne nagrody niezależnie od zajętego miejsca.

Darmowe drinki w barze + darmowa impreza dla członków w penthousie

Członkowie GTA+ mogą za darmo pić drinki w barach w całym mieście. A jeśli szukacie okazji do wypicia, posiadacze penthouse’u na najwyższym piętrze Diamond Casino & Resort mogą urządzić imprezę dla członków — wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu usług telefonicznych, będąc w penthousie.