Reklama
aplikuj.pl

Acer Polska rusza z akcją edukacyjną. Jej celem jest lepsza przyszłość Ziemi

Acer

Choć w ostatnim czasie nasze głowy zaprzątają głównie sprawy związane z obecna sytuacją na wschodzie, a także inflacją, to przy tym nie możemy zapominać o globalnym problemie, jakim jest globalne ocieplenie. O tym nie zapomina Acer Polska, który właśnie ruszył z kampanią edukacyjną.

“We współczesnym świecie ścigamy się o wszystko. Ale nie o to, co jest najważniejsze. O to kto zadba o nasz wspólny dom” – tak Acer, właściciel marki Predator, rozpoczyna spot promujący nową kampanię “Join the green race”. Celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do dbania o Ziemię. Treści w ramach kampanii będą pojawiać się w mediach społecznościowych marki, a także na kontach influencerów, z którymi nawiązano współpracę, zaś o kolejnych etapach będziemy informowani na bieżąco.

Nasza planeta nigdy nie potrzebowała naszej pomocy bardziej niż dziś. Z tego powodu stworzyliśmy akcję “Join the green race”, która ma wymiar motywacyjny i edukacyjny. Jako Acer zielone mamy nie tylko logo, ale i przede wszystkim serce. Dlatego sami wychodzimy naprzeciw wyzwaniom związanym ze zmianą klimatu, ale do wyścigu o lepszą przyszłość chcemy zachęcić naszych klientów, partnerów i konkurencję

– mówi Jeremi Rybak, Marketing Manager w Acer Polska.

Firma od lat podejmuje różne działania na rzecz naszej planety. Świetnym przykładem najmłodsza linia produktów marki, która miała swój debiut nieco ponad rok temu. To wtedy ogłoszono zapowiedź flagowego modelu Aspire Vero. To laptop którego obudowa jest w 30%, a klawiatura nawet w 50% została wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu. Ponadto zastosowano w nim rozwiązania, które zmniejszają ilość zużywanej energii, zaś cały produkt sprzedawany jest w opakowaniu w pełni nadającego się do do ponownego przetworzenia. Laptopy posiadają również bogate wnętrze w postaci procesora Intel Core i5 lub i7, piętnastocalowych ekranów Full HD z technologią IPS oraz wydajnej karty Intel Iris Xe Graphics, która spokojnie pozwoli na uruchomienie mniej wymagających gier.