Reklama
aplikuj.pl

Acer Predator podsumowuje 2021 rok. To był dobry czas dla pasjonatów gamingu

Acer Predator podsumowuje 2021 rok.

Koniec roku to idealny moment na podsumowania. Przyjrzyjmy się więc bliżej, co przez ostatnie 12 miesięcy robił Acer Predator.

W 2021 roku Acer Predator zorganizował dwie konferencje GPC (Global Press Conference), jedną w maju, zaś druga w październiku. Obie obfitowały w interesujące premiery.

W pierwszej połowie roku zaprezentowano laptopy Predator Triton 500 SE oraz Predator Helios 500. Ten pierwszy to lekki model, idealnie sprawdzający się w podróży. Obudowę wykonano z metalu, ma 19,9 mm grubości i zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Zadbano też o długi czas pracy, bo akumulator wystarczy aż na 12 godzin. Drugi laptop, Predator Helios 500 , to już sprzęt gamingowy. Charakteryzuje go wyświetlacz 4K Mini LED odświeżany z częstotliwością 120 Hz. To najbardziej zaawansowany ekran, jaki kiedykolwiek zamontowano w laptopie. Helios 500 ma bogate wnętrze i równie interesujący wygląd. Mieni się paletą neonowych barw. Kolejne atuty to synchronizacja dźwięku i obrazu.

Jeśli zaś chodzi o październikowe wydarzenie, zadebiutował na nim owy, wielozadaniowy, niezwykle wydajny komputer gamingowy – Predator Orion 7000, zbudowany z myślą o rozgrywkach nowej generacji. Komputer oparty jest na platformie Intel, posiada procesor dwunastej generacji oraz pierwszą na świecie skalowalną architekturę hybrydową x86.

2021 rok obfitował też w inne premiery, pokazano:

  • Laptop Predator Triton 300,
  • komputery Predator Orion 3000 oraz 5000,
  • monitor Predator X25,
  • klawiaturę Predator Aethon 301 TKL
  • słuchawki Predator Galea 311.

Wdrożono też nowe technologie z myślą o graczach, którym firma chce zapewnić komfort i możliwość zwycięstwa.

2021 rok był też wręcz wypełniony kampaniami i konkursami z myślą o miłośnikach gamingu. W lutym Acer Predator poinformował o współpracy z Janem Błachowiczem – mistrzem federacji UFC, którym był od 27 września 2020 do 30 października 2021 roku. Sportowiec został ambasadorem gamingowej linii Predator. Kampania została ogłoszona pod hasłem „Odnajdź w sobie siłę”.  W marcu, dzięki współpracy z siecią restauracji Zdrowa Krowa, powstał Predator Burger.

W połowie roku Acer zaprosił wszystkich fanów gamingu na wyjątkowe wydarzenie– Predator Days. Goście odwiedzający w dniach 18-19 czerwca 2021 r. strefę Predator w galerii Westfield Arkadia w Warszawie, mieli możliwość gry na stacjach gamingowych Predator Thronos Air oraz zdobycia wielu atrakcyjnych nagród w licznych konkursach.

Były też konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak plecak Predator Rolltop o wartości 349 zł, wyjazd dla 2 osób do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na walkę Błachowicza z Gloverem Teixeirą czy laptop Predator Helios 300 lub komputer stacjonarny Predator Orion 3000.