Reklama
aplikuj.pl

Aerial A1 to namiot i hamak w jednym

Aerial A1, hamak i namiot, połączenie namiotu i hamaku, kickstarter hamak

Tego typu produkty tylko nakręcają nas na letnie wypady na łono natury i co tu dużo mówić, nocny biwak z Aerial A1 sam w sobie zapowiada się, jak coś fenomenalnego.

W skrócie można powiedzieć, że Aerial A1, to taki „wiszący namiot”, a więc połączenie konstrukcji namiotu z sposobem rozkładania hamaku. Sprawdza się to zapewne tak dobrze, jak brzmi, więc nic dziwnego, że produkt kanadyjskiego startupu Opeongo cieszy się takim sukcesem na Kickstarterze. Tam właśnie trafił Aerial A1, zgarniając prawie 200 tysięcy dolców.

Sama zbiórka jednak jeszcze się nie skończyła i dlatego możecie go zgarnąć za 300$, czyli jakieś 1260 zł z wysyłką planowaną już na wrzesień. Ten jednoosobowy Aerial A1 został zaprojektowany tak, aby zapewnić wczasowiczom możliwość spania z dala od ziemi, ale wymaga do tego oczywiście pobliskich drzew.

Jest przy tym prosty w konstrukcji i tak naprawdę rozkłada się go ponoć w około 6 minut. Po tym Aerial A1 oferuje powierzchnie do spania o długości 203 cm i średnicy 69 cm z możliwością utrzymania do 200 kg. Na tle innych tego typu produktów wyróżniają go nie dwa, a cztery punkty łączeń.

Czytaj też: AMD Ryzen 7 4700G to najmocniejsze APU

Dzięki nim cały system współpracuje z ukrytymi w podstawie „prowadnicami”, które po rozciągnięciu pasami z dodatkiem amortyzacji dookoła dwóch drzew, tworzą płaską i stabilną platformę. Sam pakiet waży 2,7 kilograma i po złożeniu mierzy 67 x 13 cm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News