WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Age of Empires 4 z muzyką polskiego kompozytora

Wprawdzie Age of Empires 4 nie otrzymał jeszcze dokładnej daty premiery, którą wyznaczono na bliżej nieokreślony miesiąc 2020 roku, ale może nasz rodak będzie w przyszłości kopalnią wiedzy na jej temat? Okazało się bowiem, że Mikołaj Stroiński będzie odpowiadał za jej ścieżkę dźwiękową.

To kompozytor, który był “cichym wspólnikiem” Marcina Przybyłowicza w produkcji fenomenalnego soundtracka do Wiedźmina 3 oraz jego dwóch dodatków – Serca z Kamienia oraz Krwi i Wino. Jednak to nie jedyny projekt, w którym brał udział, choć jego powiązanie z CD Projekt Red widać, jak na dłoni.

Dał coś od siebie również w pełnoprawnej karciance Gwint, Wojnie Krwi: Wiedźmińskich opowieściach, czy w Zaginięciu Ethana Cartera, choć na swojej liście ma też utwory do kilku filmów. Do jego bagażu doświadczeń dołączy w przyszłości też ścieżka dźwiękowa do Age of Empires 4, nad którym pracuje od kilku miesięcy:

 

Na owoc tych prac będziemy musieli poczekać jeszcze długie miesiące, ale pozostaje nam mieć nadzieję, że pan Stroiński od czasu do czasu podrzuci nam jakieś szczegóły na temat tego tytułu od Relic Entertainment.

Lista nagród robi wrażenie

Czytaj też: Pełna obsada serialu Wiedźmin – jest i Polak!

Źródło: Facebook