Aktualizacja Bitwa o Genosis to kolejny krok rozwoju Star Wars: Battlefront 2. Co już czeka na graczy?

Głównymi nowościami aktualizacji jest debiut Mistrza Jedi Obi-Wana Kenobiego, zupełnie nowa lokalizacja w postaci Geonosis, pancerze 212. Batalionu Szturmowego żołnierzy-klonów oraz trzy dodatkowe pojazdy, jakimi gracze będą mogli poruszać się po powierzchni Geonosis.

Jakie umiejętności będzie posiadała nowa postać w grze? Otępiająca Manipulacja, która na polu walki na krótko uniemożliwia przeciwnikom stosowanie swoich zdolności. Natarcie Obronne pozwali z kolei rzucić się w przód, bez trudu odbijając przy tym ogień blasterów. Trzecia ze zdolności Mistrza Jedi – Pogłębione Pchnięcie, to potężna moc o kontrolowanym przez graczy zasięgu, która ścina przeciwników z nóg i wyrzuca ich w powietrze.

Galaktyczny szturm na Geonosis, miejsce pierwszego poważnego starcia w Wojnach Klonów, przeniesie graczy w sam środek szalejącej bitwy między żołnierzami-klonami i separatystyczną armią droidów. Otwarte pole walki umożliwi transporterom Republiki zrzucenie na pole walki kroczących AT-TE, które posłużą żołnierzom-klonom do zestrzelenia dwóch transportowców typu Hardcell przewożących posiłki dla Separatystów. W przypadku zrealizowania tego zadania pole walki w kulminacyjnej fazie bitwy spowije gwałtowna burza piaskowa.

Oprócz tego gracze będą mogli skorzystać z nowych pojazdów. Będą to AT-TE, platforma STAP i śmigacz BARC. Nie zabraknie również alternatywnych strojów dla postaci. 212. Batalion Szturmowy trafia do gry pod postacią nowego wyglądu dla żołnierzy-klonów. Gracze będą mogli również położyć swoje ręce na „strzaskanym pancerzu generała Grievousa”.

Czytaj też: Oferta Games With Gold Grudzień 2018 pozostawia mieszane uczucia

Źródło: ea.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!