Aktualizacja Demolition Derby do The Crew 2 wprowadzi nowy rodzaj gry.  Co przygotowało dla nas Ubisoft?

The Crew 2 Demolition Derby to druga darmowa aktualizacja do tej gry wyścigowej studia Ubisoft. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy gry już 5 grudnia.

NOWA KONKURENCJA: DEMOLITION DERBY (DD)

Demolition Derby to nowy typ rozgrywki w The Crew 2. Zasiądziemy za kółkiem w 100% zniszczalnych pojazdów w dwóch wyjątkowych miejscówkach, gdzie rozgrywanych jest 8 konkursów tej konkurencji. W sercu Bonneville Salt Flats powstała nowa arena zaprojektowana specjalnie dla tego trybu. Gdy gracze znajdą się na tym najeżonym przeszkodami placu, będą mieli tylko jeden cel: zniszczyć pojazdy przeciwników, zachowując własny w (z grubsza) jednym kawałku. Wszystkie chwyty są dozwolone, a żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić rywalizację, na arenie co jakiś czas pojawiać się będą premie dla tych, którzy dotrą do nich jako pierwsi. Pozostałe zawody Demolition Derby odbywać się będą na nowym torze zbudowanym w sercu cmentarzyska samolotów w Tucson, gdzie gracze będą się ścigać z szaleńczą prędkością. Walcz o pierwsze miejsce i nie daj się wypchnąć z toru!

NOWE POJAZDY

Wraz z aktualizacją Demolition Derby w The Crew 2 pojawi się łącznie czternaście nowych pojazdów. Na ten moment firma zdradziła, że w grze możemy liczyć na pięć pojazdów „na kołach” oraz jeden samolot. W późniejszym okresie mamy poznać kolejne maszyny.

NOWE AKTYWNOŚCI

  • ZAWODY I TESTY – Tak jak w przypadku pierwszej aktualizacji we wrześniu, The Crew 2 Demolition Derby wprowadzi do istniejących konkurencji nowe rodzaje zawodów: drift, Alpha Grand Prix i rajd przełajowy.
  • Zlecenia LIVE – Autobus LIVE działa teraz w każdej kwaterze głównej. Oferuje on graczom dzienne zlecenia z nagrodami w postaci kredytów Crew. Zlecenia te są losowe i inne dla każdego gracza.
  • Gracze otrzymują jedno zlecenie dziennie. Mają także prawo do jednego powtórnego losowania. Nie ma limitu czasowego, a niewypełnione zlecenia będą dostępne następnego dnia wraz z nowym dziennym zleceniem. Łącznie można mieć maksymalnie trzy zlecenia.
  • ZESTAW ZDJĘĆ – W grudniowej aktualizacji znajdzie się także osiem zadań fotograficznych nawiązujących do Demolition Derby.
  • PVP – The Crew 2 Demolition Derby wprowadza do Motornation tryb PvP!

Czytaj też: Świetny start Yakuza Online – po tygodniu w tytuł gra już mnóstwo osób!

Źródło: thecrew-game.ubisoft.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!