Reklama

Aktualizacja DualSense. Sony nie pozwoli Wam zapomnieć o łatce

aktualizacja dualsense

Oprócz łatki systemu PS5 pojawiła się również aktualizacja DualSense, czyli padów wspomnianej konsoli. Sony będzie Wam przypominać o ich załataniu, aż tego nie zrobicie.

Dziś pojawiła się nowa aktualizacja systemu PS5. Pamiętajcie jednak, że wraz z aktualizacją systemu konsoli, pobieracie również aktualizację DualSense.

Czytaj też: Porównanie Mass Effect Legendary Edition uwidacznia ogromne zmiany

Aktualizacja DualSense

Po wgraniu najnowszej aktualizacji PS5 i włączeniu pada DualSense, zobaczycie komunikat o potrzebie zaktualizowania kontrolera. Pada będziecie musieli podłączyć po kablu i dopiero wtedy wgra się łatka. Sam proces aktualizacji nie trwa zbyt długo, nie przekraczając nawet minuty. Pamiętajcie jednak, że zaktualizować musicie wszystkie pady, które posiadacie.

Czytaj też: Hotfix 1.21 to kolejny krok do naprawy gry Cyberpunk 2077 – oto lista poprawek

Istnieje również druga opcja – nieaktualizowanie kontrolera PS5. Może to jednak w przyszłości przysporzyć problemów z niektórymi tytułami. Do tego, jeśli nie zrobimy aktualizacji, to konsola zaproponuje nam za 24 godziny przeprowadzenie update’u. Jeśli i tego nie zrobicie – komunikat wróci znów za 24 godziny. Pada trzeba będzie zatem w końcu zaktualizować. Samo Sony nie podaje zmian, które wprowadza łatka.