Reklama
aplikuj.pl

Niewiarygodnie dobra aktualizacja Gran Turismo 7! Tryb VR dostępny

gran turismo 7

Polyphony Digital zaprezentowało nową aktualizację Gran Turismo 7. Produkcja otrzyma wsparcie dla PlayStation VR2, ale to nie koniec atrakcji!

Gran Turismo 7 wspiera PlayStation VR2

Gran Turismo 7 otrzyma nową aktualizację 21 lutego. Poniższa lista przedstawia zawartość aktualizacji 1.29:

1. Dodanych zostanie pięć nowych samochodów

Citroën DS 21 Pallas ’70

Honda RA272 ʼ65

Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo – tryb uliczny

Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo – tryb terenowy

Porsche 911 Carrera RS (901) ’73

2. Dodany zostanie tor Grand Valley – Highway 1

Klasyczny tor Grand Valley powraca do Gran Turismo w zupełnie nowej odsłonie. Jego pełna wersja, Highway 1, to wymagająca trasa obejmująca zarówno szybkie odcinki, jak i ciasne, techniczne zakręty. Krótsza, licząca 2000 m wersja South obejmuje duże zmiany wysokości i zakręty z ograniczoną widocznością, zmuszając kierowców do nieustannej czujności. Rozległa okolica, gdzie ocean styka się z górami, a także długi most i tunele tworzą dynamiczną lokalizację, która pozwala poczuć radość, jaką daje jazda po krętych nadmorskich drogach

3. Wśród wyróżnionych obiektów w Scapes pojawią się 'Etap driftowania’ oraz 'Przesuń obiektyw w górę i w dół’

4. Dodane zostanie pełne wsparcie dla PlayStation VR2 (tylko w wersji na konsolę PS5)

Wraz z tą aktualizacją Gran Turismo 7 zyska pełne wsparcie dla PlayStation VR2. Gracze będą mogli nie tylko doświadczyć wszystkich rodzajów zawodów (w tym wyścigów sieciowych) i trybów gry (z wyjątkiem trybu 'podzielonego ekranu’) z niespotykanym dotąd realizmem, ale też zyskają dostęp do ekskluzywnego obszaru PS VR2 'Pokaz w VR’, gdzie będą mogli podziwiać modele samochodów w wysokiej rozdzielczości, w różnym otoczeniu i oświetleniu.

Gra w pełni wykorzystuje nowoczesne możliwości PS VR2. Zoptymalizowana technologia HDR tone mapping, renderowanie z wykorzystaniem funkcji śledzenia ruchów gałek ocznych (technologia renderowania w wysokiej rozdzielczości obszarów ekranu, na które gracz patrzy bezpośrednio) i dynamiczna obsługa dźwięku 3D zapewniają niezwykle wciągającą rozgrywkę.