Reklama

Aktualizacja Ixwa Strike wprowadzi do War Thuner jednostki z RPA i nie tylko

Aktualizacja Ixwa Strike wprowadzi do War Thuner jednostki z RPA i nie tylko

Już na początku marca fani War Thunder dostaną pierwszą tegoroczną dużą aktualizację o nazwie Ixwa Strike. Przyniesie ona dziesiątki nowych jednostek RPA, a także z innych krajów.

Aktualizacja Ixwa Strike do War Thuner – nowości

Wraz z nową aktualizacją gracze dostaną dziesiątki interesujących jednostek powietrznych, morskich i naziemnych pochodzących nie tylko z RPA. Flota przybrzeżna powiększy się o zbudowaną na początku zimnej wojny HMS Blackpool, brytyjską fregatę typu 12. Flota pełnomorska zaś – pancernik SMS Kaiser.

RPA zaś otrzyma wiele pojazdów kołowych i szybkich maszyn o dużej mobilności, takich jak Olifant Mk.1A. Dodane zostaną też samoloty z technologią geometrii skrzydeł, która pozwala samolotom o dużej masie startowej osiągać dobre wyniki przy prędkości poddzwiękowej i naddźwiękowej. Drzewko technologiczne RPA stanie się częścią istniejącego drzewka Wielkiej Brytanii i zostanie odblokowana równolegle z gałęziami brytyjskich pojazdów.

Nowości będzie naprawdę sporo, a już wkrótce na oficjalnej stronie gry zostanie zaprezentowany pierwszy samolot, który trafi do fanów wraz z aktualizacją.