Reklama
aplikuj.pl

All in! Games łączy siły z 505 Games przy grze Ghostrunner

gra Ghostrunner wydawnictwo Ghostrunner

All in! Games właśnie połączyło siły z 505 Games. Współpraca dotyczy dystrybucji gry Ghostrunner.

Ghostrunner to jedna z największych premier wśród polskich gier w 2020 roku. Tytuł ten został wyprodukowany przez studio deweloperskie One More Level przy współpracy z Slipgate Ironworks oraz 3D Realms.

Czytaj też: Wczesna wersja Gran Turismo 7 vs GT Sport vs Forza 7 – kto się bardziej błyszczy?

Na Steamie i GeForce NOW znajduje się nawet demo tej gry – bardzo ciepło zostało ono przyjęte przez graczy i recenzentów. Gra nawet otrzymała nagrodę w konkursie Digital Dragons Indie Celebration.

Piotr Żygadło, COO All in! Games, mówi:

Nie tylko my mamy spore oczekiwania wobec tej gry. 505 Games również mocno wierzy w jej sukces. Wspólnie postaramy się o to, by Ghostrunner stał się globalną i dobrze rozpoznawalną marką, w którą będą grać miliony ludzi na całym świecie

505 Games to najlepiej oceniane wydawnictwo w 2019 roku. Dzięki takiej współpracy można oczekiwać, że nowy tytuł zostanie perfekcyjnie wprowadzony do sprzedaży. Jest to niezbędne, aby gra odniosła spory sukces nie tylko na rodzimym rynku.

Piotr Żygadło, COO All in! Games, dodaje:

To dla nas bardzo ważny krok, zamykający proces pozyskiwania funduszy od inwestorów, a zarazem spełnienie złożonej im obietnicy szybkiego przekształcenia naszego startupu w spółkę notowaną na głównym parkiecie GPW. Teraz, po zamknięciu tego procesu będziemy mogli w 100% skupić się na naszej działalności operacyjnej, co na pewno przełoży się na zadowolenie naszych akcjonariuszy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News