Reklama
aplikuj.pl

Allegro pozwoli nam wybrać, w której skrytce w automacie paczkowym ma znaleźć się nasza paczka

Pierwsze automaty paczkowe Allegro prezentują się naprawdę ładnie

Zamawiasz przesyłki na Allegro do automatów paczkowych OneBox? Teraz będziesz mógł wybrać, do skrytkę, w której paczka zostanie umieszczona.

Do tej pory, jak można było się domyślić, paczki umieszczane były w losowych skrytkach w automatach paczkowych. I właśnie to mogło niektórym osobom znacznie utrudnić odebranie przesyłki. W końcu do tych najwyższych skrytek mogły nie dosięgać osoby o niższym wzroście niż przeciętny lub osoby z niepełnosprawnościami. I właśnie po to, by uczynić odbiór paczek z automatów OneBox łatwym i przyjemnym dla wszystkich, Allegro wprowadziło pewną nowość.

Podczas zakupów będzie można wybrać, czy chcemy, by paczka została umieszczona w dowolnej skrytce, tej wyżej lub niżej. Oczywiście nie wybierzemy dokładnie kolumny czy rzędu, ale przynajmniej będziemy mieli pewność, że podczas odbioru nie spotkają nas żadne trudności.

Pierwsze automaty paczkowe Allegro prezentują się naprawdę ładnie

By dokonać wyboru musimy wejść w zakładkę „moje zakupy” na Allegro (już po kupieniu przedmiotu) i tam klikamy „szczegóły zakupu” – > „wybieram wygodniej” -> „zmień”. Wówczas możemy już kreślić skrytkę, w której ma zostać umieszczona paczka. Na koniec wystarczy kliknąć „zapisz dla tej przesyłki” i gotowe. Na koniec Allegro zapyta nas jeszcze o powód naszej decyzji, czy robimy to z wygody, czy może z potrzeby. Po wybraniu jednej odpowiedzi i zakończeniu procesu, pozostaje nam tylko czekać na naszą paczkę.