Allegro Smart! na start – 5 dostaw za darmo w ramach testu usługi!

Allegro, Allegro Smart, promocja, koronawirus

Jeśli jeszcze nie macie wykupionej usługi Allegro Smart! to sprawdźcie nową promocję platformy. Teraz w ramach testu smarta dostaniecie 5 darmowych dostaw!

5 darmowych dostaw w promocji Allegro Smart! na start

Usługa smart na Allegro pozwala korzystać z darmowej dostawy przy zakupach od 40 zł (paczkomat, odbiór w punkcie) i od 100 zł (kurier). Opcji jej wykupienia jest kilka. Można kupić roczny dostęp za 49 zł (czasem w promocji jest za 39 zł, tyle samo zapłacą też studenci, choć dla nich pierwsze 6 miesięcy jest za darmo), można również opłacać miesięczny abonament w wysokości 10,99zł. Ta forma jest mało opłacalna, chyba, że chcecie mieć Allegro Smart! tylko np. na święta.

Jeśli do tej pory nie wykupiliście smarta, bo “nie zamawiacie z Allegro aż tak dużo”, to najnowsza promocja może Was do tej usługi przekonać. Allegro w ramach Allegro Smart! na start oferuje wszystkim 5 darmowych dostaw do wykorzystania przez rok. Aktywacja jest całkowicie bezpłatna, ale należy to zrobić do 31 maja, a potem przez 12 miesięcy wykorzystać 5 dostaw.

Przy aktywacji nie trzeba podawać danych z karty płatniczej, więc jak wykorzystamy nasze promocyjne dostawy nie zostaniemy obciążeni opłatą za Allegro Smart!. Warto dodać, że aktywując promocję będzie można korzystać ze specjalnych ofert a także ze Smart! Week.