Amortyzowany mostek kierownicy rowerowej Hammerhead360

Podobnie jak rowerowa kierownica Flexx uwolni Wasze nadgarstki od części wibracji na rowerze, tak samo zrobi ten amortyzowany mostek kierownicy Hammerhead360.

Mostek kierownicy rowerowej Hammerhead360

Hammerhead360 zastępuje w tradycyjnych rowerach ten element, który bezpośrednio łączy całą kierownicę z ramą i w swoich założeniach jest bardzo prosty. Wyprodukowany przez firmę XC Gear z Mississippi ten rowerowy gadżet zawiera obrobiony maszynowo korpus z aluminium 6061 T6, który zaciska się na kierownicy i rurze sterowej, podobnie jak w przypadku każdego innego mostku.

To, co wyróżnia Hammerhead360, to jego sznyt w myśl amortyzacji, który sprowadza się do zestawu pierścieniowych wkładek z miękkiego elastomeru. Te podobno pochłaniają wibracje, pozwalając całej kierownicy poruszać się zarówno w pionie, jak i w poziomie w stosunku do głównego łączenia. Choć amortyzacja w 360 stopniach brzmi obiecująco, mowa jednak o skromnym skoku.

Co ciekawe, użytkownicy mogą wybierać między trzema poziomami tłumienia, wybierając między wkładkami do Hammerhead360 o różnej twardości. Sam mostek ma 45 mm długości i współpracuje z kierownicami o średnicy środkowej 31,8 mm. Cena? Niebywała, bo rzędu 399,99$.

Hammerhead360 można teraz zamówić za pośrednictwem strony internetowej firmy. Lepiej jednak upewnij się, że naprawdę tego chcesz, ponieważ sprzedaje się za aż 399,99 USD