Angry Birds VR: Isle of Pigs trafi na nowe platformy! Szykujcie się na kolejną odsłonę Wkurzonych Ptaków!

Angry Birds jest z nami od wielu lat. Gra zaliczyła przez ten czas premierę na kilku platformach oraz otrzymała liczne spin-offy. W ostatnich latach popularność marki zdecydowanie spadła i twórcy byli nawet zmuszeni zamknąć jeden oddział firmy. Rovio się jednak nie poddaje i powraca z kolejną wersją Angry Birds!

Niestety nie znamy jeszcze szczegółów Angry Birds VR: Isle of Pigs, ale kilka ogólników powinno nam wyklarować obraz nadchodzącej gry. Twórcy opowiadając o nowej produkcji, zwracają uwagę, że klasyczna formuła serii idealnie pasuje do wirtualnej rzeczywistości. Możliwe zatem, że po prostu otrzymamy trójwymiarowe plansze, po których będziemy się poruszać i ostrzeliwać złe świnki. Nie będzie to jedna z wariacji na temat gry, gdzie ścigamy się gokartami czy budujemy przedziwne konstrukcje.

Wiemy również, że Angry Birds VR: Isle of Pigs trafi na wszystkie liczące się gogle wirtualnej rzeczywistości. Posiadacze Oculusa czy HTC VIVE mogą raczej spać spokojnie. Użytkownicy PlayStation 4, którzy zakupili PlayStation VR również powinni trafić do tej grupy szczęśliwców.

Czytaj też: Zapowiedź PlayStation 5 ukryta w świątecznym motywie od Sony?

Źródło: playstationlifestyle.net

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej