Reklama

Anthem dostaje powieść i pręży się na nowych screenshotach

Jednego nie można odmówić grze Anthem – ta wygląda wręcz nieziemsko na przedpremierowych materiałach. Widać to po ujawnionych właśnie screenshotach, którym towarzyszyło wystartowanie przedsprzedaży czegoś specjalnego. 

Mowa o powieści, która opowie historię przed wydarzeniami w grze Anthem. Nad nią pracowało (a zapewne nadal pracuje) samo BioWare, ale również niezależni pisarze (Alexander Freed, Mac Walters) oraz ilustratorzy (Eduardo Francisco, Michael Atiyeh). Każdy, kto zechce poznać świat i fabułę Anthema nieco bliżej może już udać się na zakupy do sklepu Amazon. W nim znajdziemy już ofertę w przedsprzedaży, która zapewni Wam powieść Anthem: Strong Alone, Stronger Together w twardej okładce za 14,99$. Nie liczcie jednak na przedpremierową lekturę i jeszcze większe nakręcenie się na dzieło BioWare. Premierę opowiadania wyznaczono bowiem na 13 sierpnia 2019 roku, czyli kilka miesięcy po premierze Anthem.

Ten otrzymał z kolei trzy nowe screenshoty z gry, które na pierwszy rzut oka wyglądają fenomenalnie. Po bliższych oględzinach dostrzeżemy jednak m.in. niedopracowane tekstury ziemi oraz skał, ale gra świateł wynagradza to wszystko. Pytanie tylko, czy deweloperzy nie szykują już ogromnego downgrade przed premierą, która ma ma mieć miejsce 22 lutego na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Czytaj też: Rzućcie okiem na wszystkie umiejętności Javelinów z Anthem

Źródło: Wccftech, Twitter, Amazon