Reklama

Anthem nie będzie w żaden sposób ograniczać graczy

Anthem nie będzie w żaden sposób ograniczać graczy. Osoby o różnych poziomach trudności bez problemu będą mogły zagrać razem.

Początkowo kampania promocyjna Anthem skupiała się na krótkich informacjach, do których zazwyczaj docierali fani nadchodzącej serii. Electronic Arts w końcu jednak podaje więcej wieści o grze, które zainteresują również graczy, którzy wciąż się wahają. Czy nowe informacje zachęcą ich do zakupu gry? O tym przekonamy się dopiero 22 lutego 2019 roku. Co zatem nowego wiemy o kolejnej grze Bioware?

Producenci poinformowali o systemie kooperacji. Anthem pozwoli nam bowiem grać razem ze znajomymi (chociaż granie solo również będzie możliwe). Co jednak w sytuacji, gdy nasi znajomi będą mieli o wiele wyższy poziom od nas? Jak się dowiedzieliśmy, Anthem ma się tak skalować, aby pojedynek był satysfakcjonujący dla obu graczy. Ponadto dodano, że pojawi się możliwość rozgrywania dowolnej misji. Jeśli jesteśmy na początku przygody i nie boimy się spoilerów, to będziemy mogli dołączyć do naszych doświadczonych przyjaciół w ich późniejszych misjach.

Czytaj też: Współtwórca DOOMa, John Romero zapowiedział nową grę

Źródło: wccftech.com