WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Anthony Daniels zakończył już zdjęcia do IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Minęło przeszło pięć miesięcy od rozpoczęcia zdjęć do zwieńczenia najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Na razie nie znamy szczegółów produkcji, ale wiadomo, że Anthony Daniels zakończył już zdjęcia do IX Epizodu.

Anthony Daniels od 1977 roku wciela się w jedną z kultowych postaci sagi. Chodzi oczywiście o złotego robota protokolarnego C-3PO. Na przestrzeni lat widzowie pokochali tę postać i nie wyobrażają sobie, by mogło go w przyszłości zabraknąć. Razem z R2D2 tworzą świetny duet. Oba roboty powrócą w grudniu, w filmie zwieńczającym najnowszą trylogię. O samym filmie nie wiemy zbyt wiele. Na razie dochodzą do nas strzępy informacji oficjalnych, a więcej jest spekulacji i teorii.

Choć filmowanie trwa nadal, Anthony Daniels zakończył już zdjęcia do IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Aktor poinformował o tym na swoim Twitterze dziękując przy okazji ekipie i obsadzie. Główne zdjęcia rozpoczęły się 1 sierpnia w Londynie, a zakończą się, prawdopodobnie, w przyszłym miesiącu.

Do tej pory nie znamy tytułu filmu, nie pokazano też zwiastuna. Krążą plotki, że może pojawić się on na Super Bowl w weekend. Inne doniesienia sugerują, że trailer zadebiutuje kiedy indziej. Musimy więc poczekać.

Premierę IX Epizodu Gwiezdnych Wojen zaplanowano na 19 grudnia.

Czytaj też: John Cena zagra w nowej komedii Netflixa

Źródło: cbr.com