WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Aplikacja InkyPen pozwala kupować i czytać komiksy na konsoli Nintendo Switch

Jeśli jesteście fanami komiksów i posiadacie konsolę Switch od Nintendo, to z pewnością zakochacie się w aplikacji InkyPen.

Nintendo swoją najnowszą konsolą Switch nie zamyka się w jakiejś bańce. Ta przenośna konsola odniosła bowiem taki sukces, który może naprowadzić ją na tory otrzymania miana pełnoprawnej “platformy”, jak PC, PlayStation 4, czy Xbox One. Nie jest przecież specjalnie słaba, a jej oprogramowanie, które nieustannie wzbogaca Nintendo nowymi aplikacjami, robi wrażenie. Jedną z takich aplikacji, które drastycznie zwiększają użyteczność Switcha będzie InkyPen.

Będzie to nic innego, jak coś, co przemieni konsolę w “czytnik komiksów”… i to za jedyne 8$ miesięcznie! Swój debiut InkyPen ma zaliczyć już listopadzie bieżącego roku, ale znakomitą większość użytkowników może zrazić cała oferta komiksów. Tych jest wprawdzie sporo, bo mówimy tutaj o tysiącach pozycji, ale raczej niszowych. Na oficjalnej zapowiedzi widzimy bowiem niezależnych twórców pokroju IDW i Valliant. Brak oferty Marvela w aplikacji zorientowanej w 100% pod komiksy z pewnością nie jest czymś dobrym.

Pozostaje mieć nadzieje, że InkyPen będzie rozwijany po premierze i spróbuje dostać te naprawdę ważne licencje.

Źródło: Digitaltrends
Zdjęcia: Nintendolife