Reklama
aplikuj.pl

Aplikacja mPay umożliwi nam wzięcie pożyczki

Aplikacja mPay pozwala nam na wygodne kupowanie biletów czy opłacanie parkingu, jednak to nie wszystko, bo okazuje się, że w apce możecie wziąć także pożyczkę.

Aplikacja mPay – pożyczki

mPay staje się coraz popularniejsze dzięki dobremu marketingowi i świetnej akcji promocyjnej – bilet na komunikację miejską za 1zł. Tym razem nowa funkcja pozwala nam na wzięcie pożyczki i to przy bardzo okrojonym procesie. A to duży plus dla potencjalnych klientów, bo konkurencja na rynku jest spora.

Czytaj też: Nvidia wypuszcza Hotfix dla swoich sterowników
Czytaj też: Pakiety telewizyjne Orange dostępne przez dekoder
Czytaj też: mBank nie działa poprawnie. Co się wysypało?

Wystarczy, że złożymy uproszczony wniosek w aplikacji, gdzie wybierzemy kwotę pożyczki i okres jej spłaty zamykający się w przedziale 6-24 miesiące. Nie trzeba przy tym robić przelewu weryfikacyjnego, potwierdzać swoich danych osobowych czy też przedkładać zaświadczenia o zarobkach. Kiedy wypełnimy wniosek zostaje nam przesłana oferta, a środki zostaną przelane na rachunek rozliczeniowy w aplikacji. Stamtąd można przelać je na nasze konto w banku lub wypłacić w Banku Pocztowym albo w placówkach Poczty Polskiej. Minimalna kwota pożyczki wynosi 800zł zaś maksymalna 10 tys. złotych.