Aplikacja mPay umożliwi nam wzięcie pożyczki

Aplikacja mPay umożliwi nam wzięcie pożyczki

Aplikacja mPay pozwala nam na wygodne kupowanie biletów czy opłacanie parkingu, jednak to nie wszystko, bo okazuje się, że w apce możecie wziąć także pożyczkę.

Aplikacja mPay – pożyczki

mPay staje się coraz popularniejsze dzięki dobremu marketingowi i świetnej akcji promocyjnej – bilet na komunikację miejską za 1zł. Tym razem nowa funkcja pozwala nam na wzięcie pożyczki i to przy bardzo okrojonym procesie. A to duży plus dla potencjalnych klientów, bo konkurencja na rynku jest spora.

Czytaj też: Nvidia wypuszcza Hotfix dla swoich sterowników
Czytaj też: Pakiety telewizyjne Orange dostępne przez dekoder
Czytaj też: mBank nie działa poprawnie. Co się wysypało?

Wystarczy, że złożymy uproszczony wniosek w aplikacji, gdzie wybierzemy kwotę pożyczki i okres jej spłaty zamykający się w przedziale 6-24 miesiące. Nie trzeba przy tym robić przelewu weryfikacyjnego, potwierdzać swoich danych osobowych czy też przedkładać zaświadczenia o zarobkach. Kiedy wypełnimy wniosek zostaje nam przesłana oferta, a środki zostaną przelane na rachunek rozliczeniowy w aplikacji. Stamtąd można przelać je na nasze konto w banku lub wypłacić w Banku Pocztowym albo w placówkach Poczty Polskiej. Minimalna kwota pożyczki wynosi 800zł zaś maksymalna 10 tys. złotych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News