WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Aplikacja Rype GO używa SI do nauczenia Was języka obcego

Sztuczna inteligencja nie jest na tyle ograniczona, że zmienia tylko życie nielicznych w ogromnym stopniu, a dzięki aplikacji napędzanej SI o nazwie Rype GO może odmienić życie każdego z nas, o ile nie po drodze nam z natywnym porozumiewaniem się w obcym języku. 

Czytaj też: Zmieniająca kolor kurtka Black Squid od Vollebak

Aplikacja Rype GO zapowiada się z pewnością ciekawie, obarczając system SI zadaniem wsłuchiwania się w nasze słowa i poprawiania ewentualnych błędów w czasie rzeczywistym. Robi to jednak nie na zasadzie prostego klepania słów, a „zwyczajnej” rozmowy z wirtualnym awatarem, w ramach której porusza się praktyczne kwestie pokroju składania zamówień w restauracji. Patent jest prosty – najpierw oglądamy lekcję, a później sprawdzamy się pod czujnym okiem SI. Proste, czyż nie? Więcej szczegółów wychwycicie poniżej:

Obecnie twórcy Rype GO zbierają na Kickstarterze środki, gdzie ceny zaczynają się od 32$ za trzymiesięczną subskrypcje na wszystkie języki. Szczerze mówiąc, niewiele, jak na (podobno) świetne lekcje języka oraz tak zaawansowany system sprawdzania nas z poziomu smartfona. Jeśli więc chcecie, to za 179$ zapewnicie sobie dożywotni dostęp do aplikacji, ale wyłącznie w ramach jednego języka. Start Rype GO (o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem) ma mieć miejsce w styczniu następnego roku.

Czytaj też: Samsung po cichu usuwa reklamę trollującą Apple

Źródło: Kickstarter, Digital Times