Reklama

Aplikacja żappka już dostępna w AppGallery

żabka, żappka

Aplikacja żappka została w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services i można już ją znaleźć w AppGalllery. Dzięki temu wszyscy posiadacze telefonów Huawei będą mogli skorzystać z jej funkcjonalności.

Aplikacja żappka, zintegrowana z HMS, dostępna w AppGallery

Dzięki pełnej integracji aplikacji żappka z HMS z AppGallery mogą pobrać ją już zarówno posiadacze starszych smartfonów producenta, jak i ci, którzy mają najnowsze modele z Huawei Mobile Services.

Joanna Staude-Potocka, dyrektorka marketingu w Żabka Polska mówi:

Huawei AppGallery to kolejny sklep mobilny, w którym dostępna jest żappka. Dzięki integracji z Huawei Mobile Services użytkownicy najnowszych smartfonów marki mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej aplikacji. Zachęcamy klientów do pobrania żappki i cieszenia się ze wszystkich korzyści, jakie daje

Obecnie aplikację żappka zainstalowało przeszło 4mln użytkowników, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych darmowych aplikacji mobilnych w naszym kraju. Znajdziemy w niej różne promocje, a zbierane przez program lojalnościowy żappsy pozwalają na odbiór darmowych produktów. Użytkownicy aplikacji mogą także korzystać z bezgotówkowych płatności Żappka Pay, a nawet śledzić i odbierać przesyłki.

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska dodaje:

Dzięki integracji aplikacji żappka z HMS, użytkownicy naszych najnowszych smartfonów mogą korzystać między innymi z funkcji Żappka Pay, która umożliwia bezgotówkowe płatności przez aplikację