Reklama
aplikuj.pl

Apple TV+ za darmo i to przez 2 miesiące? Podziękuj Selenie Gomez

Selena Gomez promuje właśnie swój nowy film dokumentalny „Selena Gomez: My Mind & Me.” dostępny w Apple TV+. Z tej okazji przygotowała „specjalny prezent” dla swoich fanów.

Film dokumentalny „My Mind & Me” śledzi Selenę Gomez przez ostatnie sześć lat jej życia, podczas których zmagała się z problemami zdrowotnymi i tymi związanymi z jej związkiem. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

A jeśli chcielibyście go obejrzeć (a także inne produkcje dostępne na Apple TV+), teraz macie ku temu świetną okazję. Piosenkarka i aktorka promując produkcję przygotowała prezent – 2 miesiące darmowego korzystania z platformy Apple’a. By skorzystać z tej oferty, wystarczy kliknąć w ten link, który przeniesie nas do witryny, na której należy kliknąć niebieski przycisk z napisem „Accept 2 Months Free”.

Następnie trzeba zalogować się przy pomocy Apple ID. Jeśli go nie macie, wystarczy go utworzyć. Potem, w celu aktywacji usługi, konieczne będzie podanie danych z karty – jednak nie ma co się martwić, jakiekolwiek opłaty zostaną pobrane dopiero po zakończeniu darmowego okresu. A właściwie dwóch, bo oprócz 2-miesięcy dostajemy jeszcze na start tydzień bezpłatnego korzystania z serwisu.

Oczywiście z subskrypcji możecie zrezygnować w każdej chwili, ale i tak nadal będziecie mogli z Apple TV+ korzystać, aż nie skończy się darmowy okres.