Reklama
aplikuj.pl

Apple udostępnia iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Co nowego przynoszą?

Podstawowy iPhone 14 bez wyświetlaczy Samsunga? Apple podpisuje umowę z BOE

iPhone’y i iPady dostały kolejne aktualizacje. Nie są to wielkie paczki nowości, ale przynoszą kilka ulepszeń. Sprawdźmy więc, co nowego w iOS 15.5 i iPadOS 15.5?

Lista zmian w iOS 15.5 i iPadOS 15.5 jest dość krótka, co niektórych może rozczarować

W oczekiwaniu na iOS i iPadOS o numerze 16, posiadacze smartfonów i tabletów Apple muszą zadowalać się regularnymi aplikacjami. Te nie dodają żadnych znaczących nowości, ale wprowadzają ulepszenia i poprawki błędów, co również jest bardzo istotne. Tym razem jednak nie ma ich zbyt wiele.

Przede wszystkim nowa wersja systemu operacyjnego dla iPhone’ów (i jej odpowiednik na iPady) ulepszy aplikację podcasty. Dzięki temu będzie można ograniczyć ilość odcinków przechowywanych na urządzeniu, a te starsze będą automatycznie usuwane. Drugą zmianą jest usunięcie błędu związanego z automatyzacją dla domu. Niektóre z jej elementów nie uruchamiały się przez osoby wychodzące lub przychodzące.

Aktualizacja już powinna być do poprania na Waszych iPadach i iPhone’ach, ale jeśli jeszcze nie dostaliście powiadomienia, zawsze możecie wejść w Ustawienia i pobrać ją ręcznie.