WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Apple wymienia baterię w niektórych iPhone 6S

Od czasu afery z Galaxy Note 7 wszyscy jesteśmy bardzo wyczuleni na punkcie baterii. Okazuje się jednak, że to nie jedyny gigant mający problemy z akumulatorami. Coraz więcej osób posiadających iPhone 6S zauważa jego przypadkowe wyłączenia. Dlatego też Apple zdecydowało się na wymianę baterii w niektórych modelach.

Akcja dotyczy tylko wybranych numerów seryjnych, jednakże jeśli kupiłeś smartfona w okresie pomiędzy wrześniem a październikiem 2015 roku, to powinieneś udać się do najbliższego autoryzowanego sklepu Apple w celu sprawdzenia owego numeru. Bateria zostanie wymieniona oczywiście za darmo. Co więcej, jeśli wcześniej wymieniałeś ją i zapłaciłeś za wszystko z własnej kieszeni, to pieniądze zostaną Ci zwrócone.

Jest to kolejny problem Apple po aferze z iPhone 6 Plus, w których to przestawał reagować dotyk po kilkukrotnym upuszczeniu go na twardą powierzchnię. Problem został rozwiązany jednakże firma chce za jego naprawę aż 149$, mimo że wynika to z jej błędu konstrukcyjnego.

Podsumowując – jeśli zakupiłeś iPhone 6s pomiędzy wrześniem a październikiem 2015 roku, to udaj się do sklepu w celu sprawdzenia, czy Twój telefon nie wymaga naprawy.

Źródło: http://www.eteknix.com/