Reklama
aplikuj.pl

Apple zaprasza na event. Co takiego zaprezentuje producent?

Nadgryzione jabłko właśnie robi krok w stronę nowości. Oficjalne grafiki oraz uruchomiona transmisja na YouTube informują nas o nadchodzącej premierze produktów Apple. Event pod nazwą „Let Loose” rozpocznie się już za około 2 tygodnie.

Jeśli ktoś myśli, że Apple pochwali się informacjami o nowościach przed samą premierą to jest w błędzie. Gigant z Cupertino nigdy nie zdradza szczegółów trzymając wszystkich w niepewności. Media oraz internauci szybko domyślili się czego możemy się spodziewać na premierze koncernu. Rąbka tajemnicy uchyla również grafika, która wskazuje na Apple Pencil. Tego typu akcesoria najczęściej współpracują z tabletami.

Jakie iPady od Apple poznamy na premierze?

Informacje, jakie posiadamy pochodzą tylko i wyłącznie z przecieków więc nie są one potwierdzone w 100%. Zerkając na potencjalną premierę możemy stwierdzić, że będzie ona prowadzona pod hasłem wielkości. Amerykański producent prawdopodobnie zaprezentuje w trakcie „Let Loose” nowego iPada Pro z wielkością wyświetlacza 13 cali. Oprócz tego nowa generacja na pewno będzie mocno poprawiona względem poprzedników.

Fot.producenta

Konferencja z pewnością nie będzie zbyt krótka i przed nami będą też inne produkty. Mówi się, że Apple przedstawi także kolejne duże urządzenie iPad Air z wyświetlaczem 12,9 cali. Nie są to małe urządzenia, które powoli idą w kierunku ogromnych sprzętów. Prawdopodobnie oprócz wielkości w iPadach producent zaktualizuje w urządzeniach resztę specyfikacji, ale na chwilę obecną to spora tajemnica. Zerknijmy również na główne zdjęcie. Znajduje się tam Apple Pencil, który z pewnością w nowym wydaniu ujrzy światło dzienne. Sam rysik na pewno zostanie wzbogacony o nowe funkcje za sprawą iOS 17.4. Szczegóły dotyczące modyfikacji nie są obecnie znane.

Przecieki wskazują także na magiczną klawiaturę. W kwestii Magic Keyboard wiemy tylko, że zostanie ona wzmocniona o mocniejszą obudowę. Te spore rozmiary iPadów i nowa klawiatura wskazują na pewnego rodzaju połączenie. Czyżby mowa o hybrydach? Tego dowiemy się już niedługo, bo już 7 maja 2024 roku o godz. 16:00 czasu polskiego. Transmisje będzie można oglądać na oficjalnym kanale YouTube producenta.

Źródło: Apple, opracowanie własne