Reklama
aplikuj.pl

Szok, darmowy Silent Hill tuż za rogiem?

silent hill

Konami chyba zamierza zrobić graczom wielką niespodziankę. Powrócił temat Silent Hill: The Short Message, które zaginęło nam w historii gier.

Silent Hill The Short Message powrócił

Jeszcze kilka miesięcy temu, gdy zapowiadano powrót serii Silent Hill słyszeliśmy o przeciekach, które zdradzały istnienie poszczególnych odsłon. O wszystkich dowiedzieliśmy się podczas ostatniego pokazu związanego z serią, ale zabrakło jednej produkcji – Silent Hill The Short Message.

Czytaj też: God of War Ragnarok już bez szans na bycie grą roku 2022

Jak się okazuje, nie były to wymysły informatorów i tytuł jest prawdziwy. Gra została sklasyfikowana przez tajwańską organizację zajmującą się kwalifikacją wiekową produkcji. Dzięki temu wiemy, że gra zawierać będzie przemoc, przekleństwa oraz będzie horrorem.

Graczom już udało się znaleźć więcej informacji o Silent Hill The Short Message. Opis głosi:

Anita przybyła do opuszczonego mieszkania, aby spotkać się ze swoją przyjaciółką Mają. Po przebudzeniu odkrywa, że jest ona w nim uwięziona. Teraz musi uciec przed własnym strachem i potworami kryjącymi się w domostwie. Odkryj prawdę stojącą za uwięzieniem i spróbuj uciec zanim strach nie pozwoli Ci przetrwać.

Biorąc pod uwagę wcześniejszy brak promocji gry oraz jej podtytuł, można domniemywać, że Silent Hill The Short Message będzie darmową produkcją.