WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ostatnie tygodnie Assetto Corsa Competizione we wczesnym dostępie

Ostatnie tygodnie Assetto Corsa Competizione we wczesnym dostępie

Studio Kunos Simulazioni pochodzące z kraju, z którego wywodzą się z pewnością świetnie Wam znane koncerny samochodowe Ferrari i Lamborghini zapowiedziało, że ich produkcję Assetto Corsa Competizione czeka wkrótce wielki dzień. 

Wszystko ze względu na to, że 29 maja bieżącego roku ta po kilku latach opuści program Steam Early Access, czyli wczesny dostęp, w którym twórcom wybacza się aż za wiele. To dla deweloperów pracujących nad Assetto Corsa Competizione wkrótce się jednak skończy, a wyczekujący na finalną wersję gracze powinni już szykować 34,99 funtów, bo tyle będzie kosztować gra po wydaniu przez 505 Games. W teorii przekłada się to na nieco ponad 173 złote, ale zapewne cena skończy się na 199 zł, choć obecnie można ją kupić za 159 zł.

Z wersją 1.0 Assetto Corsa Competizione wzbogaci się o kilka nowych funkcji, o czym nie omieszkało poinformować studio. Możemy więc liczyć na tryb zarówno jedno-, jak i wieloosobowy, tryb kariery i wielkiego turnieju, wzbogacenie się doświadczenia jazdy na podstawie realistycznego wpływu warunków pogodowych i świetną oprawę audio-wizualną, dzięki silnikowi Unreal Engine 4, który „ma gwarantować fotorealistyczne renderowanie i celne odwzorowanie scenariuszy”.

Czytaj też: Wyciekła data premiery Star Wars Jedi: Fallen Order

Źródło: Wccftech