Firma Asus zaprezentowała właśnie najnowszego notebooka Mothership GZ700. Ma on w pełni zastąpić tradycyjne komputery dzięki nietypowej, stojącej pozycji.

Laptop posiada 17,3 calowy ekran o rozdzielczości Full HD oraz matrycy IPS o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Za wyświetlanie obrazu odpowiada karta graficzna Nvidia RTX 2080, dzięki czemu wydajność w grach powinna być ogromna. Procesor to Intel Core i9-8950HK, który dopełnia całość. Warto też wspomnieć o trzech dyskach SSD NVMe skonfigurowanych w macierz RAID 0. Pamięć RAM wynosi do 64 GB.

Dzięki nietypowej konstrukcji Mothership GZ700 świetnie powinien sprawdzić się w wielu zastosowaniach. Warto tutaj dodać, że sama klawiatura jest odczepiana co znacznie zwiększa możliwości sprzętu. Producent chwali się też innowacyjnym systemem chłodzenia, który posiada tryb turbo, balanced i silent. Można więc wybrać odpowiednie działania w zależności od aktualnych zastosowań. Laptop jest z pewnością czymś nowym na rynku i znajdzie wielu użytkowników, którzy docenią jego możliwości.

Czytaj też: Narzędzie CorePrio dwukrotnie zwiększyło wydajność Ryzen Threadripper 2990X

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej