WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Asus prezentuje nową wersję laptopa G703

Asus zaktualizował właśnie swojego gamingowe laptopa – model G703. Nowa wersja ma przynieść jeszcze więcej mocy oraz zapewnić najwyższą możliwą wydajność w nowych grach.

G703 posiada 17,3 calowy ekran, więc zapewnia on w pełni komfortowe odczucia wizualne. Posiada on częstotliwość odświeżania równą 144 Hz, czas reakcji 3 ms oraz technologię Nvidia G-Sync. Także został on wyposażony w procesor Intel Core i9 8950HK i grafikę GTX 1080. Taka kombinacja powinna pokazać pazura w najnowszych tytułach. W sprzedaży dostępna jest jeszcze wersja z procesorem Intel i7 8750H i grafiką GTX 1070. Z pozostałych rzeczy to warto wspomnieć o podświetleniu Aura Sync oraz technologii HyperDrive Extreme, która pozwala na połączenie trzech dyskjów NVMe PCIe 3.0 x4 SSD w macierz RAID.

Póki co cena nowych notebooków nie została ujawniona, jednakże z pewnością będzie ona wysoka. Asus w takich konstrukcja nie oszczędza na jakości, ale jednocześnie idzie to w parze z podnoszeniem cen – będziecie musieli sami ocenić, czy warto zaufać firmie i nabyć taką konstrukcję.

Źródło: Materiały prasowe