Reklama

Asus ROG Claymore II to bardzo ciekawa klawiatura

specyfikacja Asus ROG Claymore II

Asus ROG Claymore II to najnowsza klawiatura na rynku. Jest ona bardzo ciekawa, bowiem oferuje nie tylko świetny wygląd, ale także znakomite wykonanie.

Specyfikacja Asus ROG Claymore II

Asus ROG Claymore II został wbudowany tak, aby zaimponować graczom. Góra wykonana jest ze szczotkowanego aluminium, co zapewniać świetne wrażenia. Jest to także konstrukcja pełnowymiarowa, czyli obecna jest klawiatura numeryczna (co ciekawe jest ona odczepiana).

Czytaj też: CES 2021: HP prezentuje kilkanaście nowych urządzeń
Czytaj też: Gigabyte wypuszcza zasilacz P1000GM
Czytaj też: Najcieńszy ThinkPad Lenovo w historii, czyli X1 Titanium Yoga

Aby zapewnić jak najmniejsze opóźnienia klawiatura wykorzystuje przełączniki ROG RX Optical Mechanical. Eliminują one metalowe styki i związane z tym opóźnienia. gracze powinni docenić to przyspieszenie i zyskać na tym w wielu rozgrywkach.

Klawiatura trafi na rynek w dwóch wersjach z różnymi przełącznikami ROG RX: czerwonymi i niebieskimi. Całość oferuje też łączność bezprzewodową w paśmie RF 2,4 GHz. Opóźnienia mają wynosić poniżej 1 ms, więc nie poczujecie różnicy w stosunku do modelu przewodowego. Warto tez pamiętać o oświetleniu Aura Sync RGB, które pozwala na dowolne skonfigurowanie każdego z klawiszy.