WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Asystentka Alexa zaklęta w rybę trafiła na Amazona

Czytaliście już może wpis o historii pewnego dewelopera, który tchnął życie w gumową rybę… asystentką Alexa? Jak się okazało, ten wynalazek Amazonu w połączeniu z figurką Big Mouth Billy Bass cieszy się tak dużą popularnością, że śmiało możemy go nazwać istną żyłą złota, która trafiła teraz do sklepu.

Obecnie ten gadżet jest dostępny w przedsprzedaży za 39,99$, ale na wysyłkę nie trzeba będzie czekać długo, bo pierwsze dostawy wyruszą w drogę już pierwszego grudnia. Nie wiemy jednak, czy jest to projekt wspomnianego pomysłodawcy, czy może firma odpowiedzialna za podstawowego Big Mouth Billy Bass zwyczajnie podkradała patent i stworzyła swoją pełnoprawną wersję. Ta jest na szczęście pozbawiona zewnętrznej elektroniki, którą zapewne udało się upchnąć do samej podstawy.

Jak czytamy w sklepie, nowa wersja ryby-trofeum odpowiada na polecenia głosowe Alexa, oferuje możliwość połączenia z głośnikiem Echo oraz reaguje na zegary, powiadomienia i alarmy. Jednak jego najważniejszą cechą jest synchronizacja ust z wypowiadanymi kwestiami oraz opcja „tańczenia” do rytmu muzyki. Nawet firma nie kryje się z tym, że Big Mouth Billy Bass jest po prostu zabawnym prezentem, który zapewne znajdzie się pod niejedną choinką.

Czytaj też: Asystentki głosowe Cortana i Alexa odwiedzają siebie nawzajem

Źródło: Amazon