Autorzy Marvel’s Avengers tłumaczą zmiany, a gracze tłumaczą im, że nic nie rozumieją

marvel's avengers, łatka

Marvel’s Avengers wygląda coraz gorzej. Twórcy albo nie rozumieją graczy albo nie chcą rozumieć.

Crystal Dynamics bardzo dziwnie zachowuje się w przypadku swojego ostatniego dzieła. Gdy za kilka lat dowiemy się zapewne jak naprawdę wyglądała produkcja tej gry, to być może odkryjemy jakąś opowieść o produkcyjnym piekle. Dlaczego twórcy nie słuchają graczy?

Zmiany w Marvel’s Avengers. Tylko nie takie jak chcą gracze

Jakiś czas temu pisaliśmy o zmianach w Marvel’s Avengers. W skrócie – twórcy chcieli, aby graczom więcej czasu zajęło zdobywanie poziomów postaci. Spotkało się to z krytyką, dlatego twórcy wystosowali jeszcze jedno tłumaczenie. Są oni przekonani, że gracze zbyt szybko zdobywają punkty rozwoju, którymi odblokowują nowe zdolności przez co nie mogą dokładnie przetestować rozgrywki z danymi umiejętnościami. Ich zmiany mają wymagać od graczy od 3 do 5 godzin więcej czasu spędzonego na grindzie.

Tylko, że to nie to jest problemem Marvel’s Avengers co gracze wyrazili w setkach komentarzy pod postem na Reddicie. Co mówi społeczność? Tu nie chodzi o żadne problemy z punktami umiejętności czy umiejętnościami. Gra po prostu ma za mało contentu, aby bawić przez długi czas. W Marvel’s Avengers nie ma co robić, a to co jest nie oferuje odpowiedniego poziomu zabawy.

Gracze narzekają również na to, że twórcy zasłaniają się jakimiś skomplikowanymi systemami umiejętności podczas gdy tak naprawdę Marvel’s Avengers to gra w bezmyślne wciskanie w kółko tych samych przycisków.