WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Back to school 2019 – nasz poradnik

Gigabyte – szybkie wnętrze komputera

390 Aorus Pro

Cena: 840 zł

Pod mocny procesor Intel potrzebna jest bardzo dobra płyta główna. Taką w ofercie ma Aorus. Polecany model charakteryzuje się 12 fazową sekcją zasilania, podświetleniem RGB czy wieloma innymi zaawansowanymi funkcjami. Spokojnie podkręcicie na niej odblokowany procesor czy podłączycie bardzo wydajne podzespoły. Za nieco powyżej 800 zł jest to najlepsza płyta główna w sklepach.

Gigabyte Z390 Gaming X

Cena: 580 zł

Kolejna płyta to dosyć tania, ale bardzo popularna konstrukcja. Ma ona 10+2 fazową sekcję zasilania, świetnie wygląda oraz pozwala na podłączenie praktycznie czego chcecie. Dodając do tego wszystkiego niską cenę otrzymujecie jeden z najlepszych produktów pod względem cena/jakość. Pamiętajcie jednak, że do płyty wypadało by podłączyć dwie wtyczki CPU od zasilacza.

Gigabyte B365M D3H

Cena: 400 zł

Ostatnia z płyt głównych to bardzo podstawowy model, który jednak proadzi sobei ze wszystkimi procesorami Intel. Dzięki mniejszym wymiarom (micro ATX) w oparciu o nią zbudujecie mały, ale bardzo wydajny komputer. Płyta oferuje także technologię Smart Fan 5, któa pozwala na sterowanie wentylatorami poprzez bardzo intuicyjne oprogramowanie. Warto też wspomnieć o hybrydowej konstrukcji Digital PWM Design.

AORUS NVMe Gen 4 SSD 1TB

Cena: 1200 zł

Szybki dysk to podstawa dobrego zestawu komputerowego. Propozycja od Aorus wykorzystuje PCIe Gen 4 oraz kontroler Phision PS5016-E16. Wszelkie testy pokazują, że jest to jeden z najwydajniejszych dysków obecnych na rynku. Pojemność równa 1 TB pozwoli na przechowanie sporej ilości danych czy gier.

AORUS CV27F

Cena: 1550 zł

Monitor to jedna z ważniejszych części w stanowisku gracza. Dobrej jakości potrafi zapewnić spektakularne wrażenia w grach. Taki właśnie jest AORUS CV27F. Oferuje on 27 cali i rozdzielczość 1920 x 1080 px. Czas reakcji wynosi 1 ms a częstotliwość 165 Hz. Maksymalna jakość to 400 cd/m^2 a kontrast 3000:1. Monitor można spokojnie podłączyć do uchwytu dzięki obsłudze montażu VESA. Jest to świetna propozycja dla wszystkich graczy.

Gigabyte GeForce RTX 2080 SUPER GAMING OC 8GB

Cena: 3400 zł

RTX 2080 SUPER nikomu nie trzeba przestawiać. Karta zapewnia świetną wydajność i uruchomicie na niej praktycznie każą grę w maksymalnych detalach. Wersja Gaming OC jest dodatkowo podkręcona a za chłodzenie odpowiada układ z trzema wentylatorami. Całość powinna być więc i cicha i zimna. Warto też trochę podkręcić omawianą grafikę i tym samym zyskać dodatkowe fps-y.

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC 8GB

Cena: 2480 zł

Druga z grafik to następca modelu RTX 2070. Jest ona bardzo wydajna i spokojnie sprawdzi się nawet w rozdzielczości 2K. Dzięki technologii RTX będziecie mieli nieznane wcześniej doznania w grach. Ponownie zastosowane chłodzenie jest spore i zapewnia odpowiednie chłodzenie GPU. Z tą grafiką żadna gra nie będzie Wam straszna.

Gigabyte GeForce RTX 2060 SUPER GAMING OC 8GB 

Cena: 1950 zł

Ostawania z grafik może przypominać poprzednie, ale jest to już trochę słabszy model. Dzięki tak dużemu chłodzeniu zapewniona jest odpowiednia kultura pracy i temperatury. RTX 2060 Super pozwoli na odpalenie Ray Tracingu oraz gier na najwyższych detalach. Wydając 1950 zł na tę grafikę wiecie, że starczy Wam ona na lata.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 5 STRONY: HyperX - najlepsze pamięci i peryferia
Pokaż cały spis treści
WRÓĆ DO STRONY 1
PRZEJDŹ DO 5 STRONY: HyperX - najlepsze pamięci i peryferia